Voetbalpoules.nl
Met de leukste EK Pool van Nederland!

Inloggen


Afrika Cup

Bundesliga

Champions League

Conference League

Derde divisie (za)

Derde divisie (zo)

DFB-Pokal

Eerste Divisie

Eredivisie

Europa League

FA Cup

Jupiler Pro League

KNVB Beker

Ligue 1

Nations League

Premier League

Primera Division

Serie A

Tweede divisie

WK Kwalificatie 2022

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

Primera Division 10e ronde

25 okt
21:00
Getafe CF Celta de Vigo 0 - 3

DFB-Pokal 2e ronde - 2e ronde

26 okt
18:30
SC Preußen Münster Hertha BSC 1 - 3
26 okt
18:30
SV Babelsberg 03 RB Leipzig 0 - 1
26 okt
18:30
TSV 1860 München FC Schalke '04 1 - 0
26 okt
18:30
1899 Hoffenheim Holstein Kiel 5 - 1

Serie A 10e ronde

26 okt
18:30
Spezia Calcio Genoa 1 - 1
26 okt
18:30
Venezia FC US Salernitana 1 - 2

KNVB Beker 3e ronde - 1e ronde

26 okt
18:45
SteDoCo FC Utrecht 0 - 5

Primera Division 11e ronde

26 okt
19:00
Deportivo Alaves Elche CF 1 - 0

DFB-Pokal 2e ronde - 2e ronde

26 okt
20:00
Bor. Dortmund FC Ingolstadt 04 2 - 0

KNVB Beker 3e ronde - 1e ronde

26 okt
20:00
ACV MVV 0 - 3
26 okt
20:00
ASWH Heracles Almelo 1 - 3
26 okt
20:00
DVS '33 FC Eindhoven 2 - 1
26 okt
20:00
FC Volendam FC Emmen 0 - 3
26 okt
20:00
Kozakken Boys Telstar 1 - 1
(1 - 2)
26 okt
20:00
PEC Zwolle De Graafschap 4 - 1
26 okt
20:00
Roda JC FC Den Bosch 2 - 1
26 okt
20:00
Spakenburg FC Dordrecht 3 - 0
26 okt
20:00
Sparta Nijkerk ADO Den Haag 0 - 2

DFB-Pokal 2e ronde - 2e ronde

26 okt
20:45
Vfl Osnabrück SC Freiburg * 1 - 1
(2 - 2)
26 okt
20:45
1.FC Nürnberg Hamburger SV * 1 - 1
(1 - 1)
26 okt
20:45
1.FSV Mainz 05 Arm. Bielefeld 2 - 2
(3 - 2)

Serie A 10e ronde

26 okt
20:45
AC Milan Torino 1 - 0

KNVB Beker 3e ronde - 1e ronde

26 okt
21:00
NAC Breda * VVV-Venlo 1 - 1
(1 - 1)

Primera Division 11e ronde

26 okt
21:00
Espanyol Athletic Bilbao 1 - 1
26 okt
21:30
Villarreal CF Cádiz 3 - 3

DFB-Pokal 2e ronde - 2e ronde

Gisteren
18:30
SV Waldhof Mannheim 1.FC Union Berlin 1 - 1
(1 - 3)
Gisteren
18:30
VfL Bochum * FC Augsburg 2 - 2
(2 - 2)
Gisteren
18:30
Dinamo Dresden FC Sankt Pauli 2 - 2
(2 - 3)
1e doelpunt Daferner Paqarada
Gisteren
18:30
Bayer 04 Leverkusen Karlsruher SC 1 - 2

Serie A 10e ronde

Gisteren
18:30
Juventus Sassuolo 1 - 2
Gisteren
18:30
Sampdoria Atalanta 1 - 3
Gisteren
18:30
Udinese Hellas Verona 1 - 1

KNVB Beker 3e ronde - 1e ronde

Gisteren
18:45
OSS '20 FC Twente 0 - 2

Primera Division 11e ronde

Gisteren
19:00
Real Mallorca Sevilla 1 - 1
Gisteren
19:00
Rayo Vallecano FC Barcelona 1 - 0

KNVB Beker 3e ronde - 1e ronde

Gisteren
20:00
Achilles Veen GVV Unitas 4 - 0
Gisteren
20:00
ADO '20 Barendrecht 2 - 2
(2 - 3)
Gisteren
20:00
AFC SC Heerenveen 1 - 2
Gisteren
20:00
Almere City FC Go Ahead Eagles 0 - 2
Gisteren
20:00
Capelle NEC Nijmegen 0 - 3
Gisteren
20:00
De Treffers Rijnsburgse Boys 1 - 1
(3 - 2)
Gisteren
20:00
Fortuna Sittard TOP Oss 3 - 0
Gisteren
20:00
GVVV Sparta Rotterdam 0 - 2
Gisteren
20:00
Harkemase Boys DOVO 1 - 1
(2 - 1)
Gisteren
20:00
IJsselmeervogels Excelsior 0 - 3
Gisteren
20:00
Westlandia Excelsior Maassluis 2 - 5
1e doelpunt Bransen Urbanus
Gisteren
20:00
Staphorst Gemert 0 - 3

Primera Division 11e ronde

Gisteren
20:00
Real Betis Valencia 4 - 1

DFB-Pokal 2e ronde - 2e ronde

Gisteren
20:45
Hannover 96 Fortuna Dusseldorf 3 - 0
Gisteren
20:45
Bor. Mönchengladbach Bayern München 5 - 0
Gisteren
20:45
Jahn Regensburg Hansa Rostock * 2 - 2
(3 - 3)
Gisteren
20:45
VfB Stuttgart 1.FC Köln 0 - 2

Serie A 10e ronde

Gisteren
20:45
Cagliari AS Roma 1 - 2
Gisteren
20:45
Empoli Internazionale 0 - 2
Gisteren
20:45
Lazio Roma Fiorentina 1 - 0
1e doelpunt Pedro Geen score

KNVB Beker 3e ronde - 1e ronde

Gisteren
21:00
FC Groningen Helmond Sport 4 - 0

Ligue 1 3e ronde

Gisteren
21:00
OGC Nice Olympique Marseille 1 - 1

Primera Division 11e ronde

Gisteren
21:30
Real Madrid Osasuna 0 - 0

KNVB Beker 3e ronde - 1e ronde

Vandaag
18:45
Ajax (amateurs) SC Cambuur -

Primera Division 11e ronde

Vandaag
19:00
Celta de Vigo Real Sociedad -
Vandaag
20:00
Granada CF Getafe CF -

Serie A 10e ronde

Vandaag
20:45
Napoli Bologna -

KNVB Beker 3e ronde - 1e ronde

Vandaag
21:00
RKC Waalwijk Willem II -

Primera Division 11e ronde

Vandaag
21:30
Levante UD Atletico Madrid -

Eerste Divisie 13e ronde

Morgen
20:00
De Graafschap ADO Den Haag -
Morgen
20:00
FC Den Bosch Jong FC Utrecht -
Morgen
20:00
FC Emmen VVV-Venlo -
Morgen
20:00
FC Volendam FC Dordrecht -
Morgen
20:00
MVV Roda JC -

Bundesliga 10e ronde

Morgen
20:30
1899 Hoffenheim Hertha BSC -

Jupiler Pro League 13e ronde

Morgen
20:45
KV Oostende KV Mechelen -

Ligue 1 12e ronde

Morgen
21:00
Paris Saint-Germain Lille OSC -

Premier League 10e ronde

30 okt
13:30
Leicester City Arsenal -

Primera Division 12e ronde

30 okt
14:00
Elche CF Real Madrid -

Derde divisie (za) 10e ronde

30 okt
14:30
Barendrecht Odin '59 -
30 okt
14:30
DVS '33 Sparta Nijkerk -
30 okt
14:30
Excelsior'31 FC Lisse -
30 okt
14:30
Goes VVOG -
30 okt
14:30
Staphorst HSV Hoek -
30 okt
14:30
SteDoCo ACV -

Tweede divisie 10e ronde

30 okt
14:30
GVVV Excelsior Maassluis -
30 okt
14:30
Scheveningen ASWH -

Derde divisie (za) 10e ronde

30 okt
15:00
Ter Leede Harkemase Boys -

Serie A 11e ronde

30 okt
15:00
Atalanta Lazio Roma -

Tweede divisie 10e ronde

30 okt
15:00
Jong FC Volendam Kon. HFC -
30 okt
15:00
Kozakken Boys TEC -
30 okt
15:00
Rijnsburgse Boys AFC -
30 okt
15:00
Spakenburg Quick Boys -

Bundesliga 10e ronde

30 okt
15:30
Bor. Dortmund 1.FC Köln -
30 okt
15:30
Bayer 04 Leverkusen Vfl Wolfsburg -
30 okt
15:30
1.FC Union Berlin Bayern München -
30 okt
15:30
SC Freiburg Greuther Fürth -
30 okt
15:30
Arm. Bielefeld 1.FSV Mainz 05 -

Tweede divisie 10e ronde

30 okt
15:30
Jong Sparta Rotterdam HHC Hardenberg -
30 okt
15:30
Katwijk Noordwijk -

Premier League 10e ronde

30 okt
16:00
Burnley Brentford -
30 okt
16:00
Liverpool Brighton & Hove Albion -
30 okt
16:00
Manchester City Crystal Palace -
30 okt
16:00
Newcastle United Chelsea -
30 okt
16:00
Watford FC Southampton FC -

Primera Division 12e ronde

30 okt
16:15
Sevilla Osasuna -

Eredivisie 11e ronde

30 okt
16:30
PSV FC Twente -

Eerste Divisie 13e ronde

30 okt
16:30
Excelsior FC Eindhoven -

Ligue 1 12e ronde

30 okt
17:00
FC Metz AS Saint Etienne -

Premier League 10e ronde

30 okt
17:30
Aston Villa West Ham United -

Derde divisie (za) 10e ronde

30 okt
18:00
VVSB DOVO -

Serie A 11e ronde

30 okt
18:00
Hellas Verona Juventus -

Tweede divisie 10e ronde

30 okt
18:00
De Treffers IJsselmeervogels -

Bundesliga 10e ronde

30 okt
18:30
Eintracht Frankfurt RB Leipzig -

Jupiler Pro League 13e ronde

30 okt
18:30
Standard Luik KV Kortrijk -
30 okt
18:30
Beerschot VA FC Seraing -

Premier League 10e ronde

30 okt
18:30
Tottenham Hotspur Manchester United -

Primera Division 12e ronde

30 okt
18:30
Valencia Villarreal CF -

Eredivisie 11e ronde

30 okt
18:45
Heracles Almelo Ajax -

Derde divisie (zo) 10e ronde

30 okt
19:30
EVV RKSV Groene Ster -

Eredivisie 11e ronde

30 okt
20:00
SC Heerenveen Vitesse -

Eerste Divisie 13e ronde

30 okt
20:00
TOP Oss NAC Breda -

Jupiler Pro League 13e ronde

30 okt
20:45
St. Truiden Club Brugge -

Serie A 11e ronde

30 okt
20:45
Torino Sampdoria -

Eredivisie 11e ronde

30 okt
21:00
AZ PEC Zwolle -

Jupiler Pro League 13e ronde

30 okt
21:00
KAA Gent Royale Union St. Gilloise -

Ligue 1 12e ronde

30 okt
21:00
Olympique Lyon RC Lens -

Primera Division 12e ronde

30 okt
21:00
FC Barcelona Deportivo Alaves -

Eredivisie 11e ronde

31 okt
12:15
Sparta Rotterdam Feyenoord -

Serie A 11e ronde

31 okt
12:30
Internazionale Udinese -

Ligue 1 12e ronde

31 okt
13:00
Angers SCO OGC Nice -

Jupiler Pro League 13e ronde

31 okt
13:30
Zulte-Waregem KRC Genk -

Derde divisie (zo) 10e ronde

31 okt
14:00
Dongen VV ADO '20 -
31 okt
14:00
Gemert Quick Den Haag -
31 okt
14:00
Hollandia Hoogland -
31 okt
14:00
JOS Watergraafsmeer GVV Unitas -
31 okt
14:00
RKVV DEM USV Hercules -

Primera Division 12e ronde

31 okt
14:00
Cádiz Real Mallorca -

Eredivisie 11e ronde

31 okt
14:30
NEC Nijmegen FC Groningen -

Derde divisie (zo) 10e ronde

31 okt
14:30
OFC Westlandia -
31 okt
14:30
UNA OSS '20 -

Ligue 1 12e ronde

31 okt
15:00
Girondins de Bordeaux Stade de Reims -
31 okt
15:00
Montpellier HSC FC Nantes -
31 okt
15:00
RC Strasbourg FC Lorient -
31 okt
15:00
Estac Troyes Stade Rennes -

Premier League 10e ronde

31 okt
15:00
Norwich City Leeds United AFC -

Serie A 11e ronde

31 okt
15:00
Fiorentina Spezia Calcio -
31 okt
15:00
Genoa Venezia FC -
31 okt
15:00
Sassuolo Empoli -

Bundesliga 10e ronde

31 okt
15:30
FC Augsburg VfB Stuttgart -

Jupiler Pro League 13e ronde

31 okt
16:00
Cercle Brugge Royal Antwerp FC -
31 okt
16:15
Charleroi KAS Eupen -

Primera Division 12e ronde

31 okt
16:15
Atletico Madrid Real Betis -

Eredivisie 11e ronde

31 okt
16:45
FC Utrecht Willem II -
31 okt
16:45
RKC Waalwijk SC Cambuur -

Ligue 1 12e ronde

31 okt
17:00
Stade Brest 29 AS Monaco -

Bundesliga 10e ronde

31 okt
17:30
Bor. Mönchengladbach VfL Bochum -

Serie A 11e ronde

31 okt
18:00
US Salernitana Napoli -

Jupiler Pro League 13e ronde

31 okt
18:30
RSC Anderlecht OH Leuven -

Primera Division 12e ronde

31 okt
18:30
Getafe CF Espanyol -

Eredivisie 11e ronde

31 okt
20:00
Go Ahead Eagles Fortuna Sittard -

Serie A 11e ronde

31 okt
20:45
AS Roma AC Milan -

Ligue 1 12e ronde

31 okt
21:00
Clermont Foot Olympique Marseille -

Primera Division 12e ronde

31 okt
21:00
Real Sociedad Athletic Bilbao -

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Bundesliga 9 0
Derde divisie (za) 8 0
Derde divisie (zo) 8 0
DFB-Pokal 16 49
Eerste Divisie 7 0
Eredivisie 9 0
Jupiler Pro League 9 0
KNVB Beker 27 79
Ligue 1 11 2
Premier League 9 0
Primera Division 19 20
Serie A 19 21
Tweede divisie 9 0
Aantal deelnemers
51.001

Poll

Het falen van topclub FC Barcelona ligt niet aan coach Koeman, maar aan de huidige selectie

Ronald Koeman werd donderdag ontslagen bij de spaanse topclub. Daarmee gaat hij de boeken in als de slechtse trainer van FC Barcelona van de laatste 18 jaar.

  • Eens 74%
  • Oneens 26%

Er is 66 keer gestemd.