Voetbalpoules.nl
De leukste voetbalpool van Nederland!

Inloggen

Tricky Dicky wint Premier League 2009-'10

9 mei 2010 - De voorspellers hielden het, net als de clubs die ze voorspellen, tot de laatste speeldag spannend. Chelsea greep uiteindelijk de titel, waar de gerenomeerde Tricky Dicky dat doet bij het voorspellen, proficiat!
Hij was al winnaar van de Ligue 1 2007/08 en van de WK-kwalificatie 2010, nu dus de titel in Engeland (opmerkelijk is dat hij in 2007/08 al eens 5e was in de eindstand van de Premier League, een kenner dus!). Hij wint hiermee een Nintendo WII!

Op de tweede plaats is onze vriend Bak Ellende geëindigd. Daarmee krijgt hij een echte Voetbalpoules.nl-polo thuisgestuurd!

88revisited greep door z'n uitstekende extra voorspellingen de 3e positie. Hij steeg hierdoor in de laatste week van plek 7 naar het podium! Hij krijgt de mooie Voetbalpoules-USB-stick thuisgestuurd.

Alle deelnemers gefeliciteerd en bedankt voor het meespelen. Ik zal voor volgend seizoen opnieuw jullie moderator zijn voor de Engelse Premier League!

Roelzzz
Aantal deelnemers
41.614

Poll

Behouden NEC en Ajax de voorsprong vast bij hun uitgespeelde wedstrijd?

2 bijzondere wedstrijden a.s. woensdag want dan speelt NEC zijn wedstrijd 'uit' tegen AZ met nog zo'n 5 min. te gaan en Ajax speelt zijn wedstrijd 'uit' tegen RKC met nog zo'n 11 min. te gaan! Gaan ze beide 'gewoon' winnen of gebeurt er nog iets aan de tussenstand?

Uitslag oude poll:
- Maar liefst 11 amateurclubs drongen door in de 2e ronde van de KNVB-Beker, dit had maar 2% goed!

  • , beide lukt dat 76%
  • , Ajax lukt dat wel, NEC verspeeld punten 7%
  • , Ajax scoort zelfs nog, NEC niet meer 7%
  • , NEC lukt dat wel, Ajax verspeeld punten 4%
  • , beide lukt dat niet 4%
  • , NEC scoort zelfs nog, Ajax niet meer 2%

Er is 313 keer gestemd.

Link partners