Voorspellingen helmond sport
Ben jij helmond sport? Log hier in om te voorspellen!
Eredivisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
za 18:45
|
NEC Nijmegen
|
- |
PEC Zwolle
|
3 - 0 | |||
za 20:00
|
Almere City FC
|
- |
PSV
|
1 - 4 | |||
za 21:00
|
NAC Breda
|
- |
FC Utrecht
|
1 - 2 | |||
zo 12:15
|
FC Groningen
|
- |
AZ
|
2 - 2 | |||
zo 14:30
|
Heracles Almelo
|
- |
Willem II
|
1 - 2 | |||
Sparta Rotterdam
|
- |
Feyenoord
|
1 - 3 | ||||
Lauritsen | Gimenez | ||||||
zo 16:45
|
Go Ahead Eagles
|
- |
RKC Waalwijk
|
2 - 1 | |||
Champions League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:00
|
Dinamo Zagreb
|
3 - 0 |
FK Qarabag
|
2 - 1 | 5 | ||
FK Bodo/Glimt
|
2 - 1 |
Rode Ster Belgrado
|
1 - 1 | 2 | |||
Lille OSC
|
2 - 0 |
SK Slavia Praag
|
2 - 1 | 7 | |||
Gisteren 21:00
|
BSC Young Boys
|
3 - 2 |
Galatasaray
|
1 - 1 | 0 | ||
Conte | Dervişoğlu | ||||||
Dinamo Kiev
|
0 - 2 |
RB Salzburg
|
1 - 2 | 7 | |||
FC Midtjylland
|
1 - 1 |
Slovan Bratislava
|
2 - 0 | 0 | |||
Malmö FF
|
0 - 2 |
Sparta Praag
|
2 - 2 | 2 | |||
Ronde totaal: 23 (3.068e) | |||||||
Bundesliga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:30
|
Bor. Mönchengladbach
|
- |
Bayer 04 Leverkusen
|
1 - 2 | |||
za 15:30
|
RB Leipzig
|
- |
VfL Bochum
|
3 - 1 | |||
1899 Hoffenheim
|
- |
Holstein Kiel
|
2 - 1 | ||||
SC Freiburg
|
- |
VfB Stuttgart
|
2 - 2 | ||||
FC Augsburg
|
- |
Werder Bremen
|
2 - 1 | ||||
1.FSV Mainz 05
|
- |
1.FC Union Berlin
|
2 - 2 | ||||
za 18:30
|
Bor. Dortmund
|
- |
Eintracht Frankfurt
|
3 - 1 | |||
zo 15:30
|
Vfl Wolfsburg
|
- |
Bayern München
|
1 - 3 | |||
zo 17:30
|
FC Sankt Pauli
|
- |
1.FC Heidenheim
|
1 - 1 | |||
Eggestein | Kaufmann | ||||||
Derde Divisie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
vv Eemdijk
|
- |
SC Genemuiden
|
2 - 2 | |||
SV Huizen
|
- |
DOVO
|
1 - 1 | ||||
za 14:45
|
Ajax (amateurs)
|
- |
Harkemase Boys
|
1 - 2 | |||
Misa-Danson | Margaritha | ||||||
za 15:00
|
IJsselmeervogels
|
- |
Sportlust '46
|
3 - 1 | |||
SV Urk
|
- |
HBC
|
2 - 1 | ||||
Rohda Raalte
|
- |
DVS '33
|
2 - 2 | ||||
za 15:30
|
USV Hercules
|
- |
Sparta Nijkerk
|
1 - 2 | |||
TEC
|
- |
Excelsior'31
|
3 - 2 | ||||
zo 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
HSC '21
|
1 - 1 | |||
Derde Divisie B 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
VV Smitshoek
|
- |
OJC Rosmalen
|
1 - 2 | |||
SteDoCo
|
- |
HSV Hoek
|
2 - 2 | ||||
za 15:00
|
ASWH
|
- |
Gemert
|
2 - 3 | |||
Kloetinge
|
- |
FC Rijnvogels
|
2 - 2 | ||||
Kozakken Boys
|
- |
FC Lisse
|
2 - 1 | ||||
za 18:00
|
UNA
|
- |
FC 's-Gravenzande
|
3 - 1 | |||
VVSB
|
- |
Blauw Geel '38
|
3 - 2 | ||||
zo 14:00
|
S.V. TOGB
|
- |
Quick Den Haag
|
1 - 2 | |||
El Yacoubi | Kouwenhoven | ||||||
zo 14:30
|
Goes
|
- |
Meerssen
|
1 - 2 | |||
DFB-Pokal 1e ronde - 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 18:00
|
Energie Cottbus
|
1 - 3 |
Werder Bremen
|
1 - 2 | 7 | ||
TuS Koblenz
|
0 - 1 |
Vfl Wolfsburg
|
0 - 3 | 7 | |||
Kickers Offenbach
|
2 - 1 |
1.FC Magdeburg
|
2 - 3 | 6 | |||
Kovacic | Kaars | ||||||
ma 20:45
|
Eintracht Braunschweig
|
1 - 4 |
Eintracht Frankfurt
|
1 - 3 | 7 | ||
Ronde totaal: 151 (72e) | |||||||
Eerste Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:00
|
Jong Ajax
|
0 - 0 |
MVV
|
2 - 2 | 7 | ||
Ronde totaal: 22 (1.754e) | |||||||
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
FC Volendam
|
2 - 1 | |||
De Graafschap
|
- |
Jong FC Utrecht
|
2 - 0 | ||||
FC Den Bosch
|
- |
MVV
|
3 - 2 | ||||
FC Emmen
|
- |
Helmond Sport
|
1 - 1 | ||||
TOP Oss
|
- |
SC Cambuur
|
2 - 1 | ||||
za 16:30
|
FC Eindhoven
|
- |
Jong Ajax
|
3 - 1 | |||
zo 12:15
|
Vitesse
|
- |
Excelsior
|
2 - 2 | |||
zo 16:45
|
VVV-Venlo
|
- |
Roda JC
|
2 - 1 | |||
Sierra | Schwirten | ||||||
Europa League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 19:00
|
Molde FK
|
0 - 1 |
IF Elfsborg
|
2 - 1 | 2 | ||
FK RFS
|
2 - 1 |
APOEL Nicosia FC
|
2 - 2 | 2 | |||
LASK Linz
|
1 - 1 |
FCSB
|
1 - 2 | 2 | |||
Viktoria Plzen
|
1 - 0 |
Heart of Midlothian
|
3 - 1 | 5 | |||
Vandaag 19:30
|
PAOK Saloniki
|
4 - 0 |
Shamrock Rovers
|
3 - 0 | 7 | ||
Vandaag 20:00
|
Ludogorets Razgrad
|
4 - 0 |
FC Petrocub
|
2 - 1 | 5 | ||
Maccabi Tel Aviv
|
3 - 0 |
TSC Backa Topola
|
1 - 0 | 7 | |||
Vandaag 20:30
|
FC Lugano
|
3 - 3 |
Besiktas
|
1 - 2 | 0 | ||
Vandaag 20:45
|
Dinamo Minsk
|
0 - 1 |
RSC Anderlecht
|
0 - 2 | 7 | ||
Jagiellonia Bialystok
|
1 - 4 |
Ajax
|
1 - 3 | 8 | |||
Diaby-Fadiga | Brobbey | ||||||
Vandaag 21:00
|
Ferencvaros
|
0 - 0 |
FK Borac Banja Luka
|
2 - 1 | 0 | ||
Vandaag 21:30
|
Sporting Braga
|
2 - 1 |
Rapid Wien
|
2 - 0 | 7 | ||
Ronde totaal: 52 (771e) | |||||||
Jupiler Pro League 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:00
|
Cercle Brugge
|
Uitgesteld
-
|
KAA Gent
|
2 - 2 | |||
za 18:15
|
KVC Westerlo
|
- |
OH Leuven
|
3 - 2 | |||
RSC Anderlecht
|
Uitgesteld
-
|
KRC Genk
|
2 - 2 | ||||
za 20:45
|
Royal Antwerp FC
|
- |
KV Mechelen
|
3 - 1 | |||
zo 13:30
|
FCV Dender EH
|
- |
Club Brugge
|
2 - 1 | |||
zo 16:00
|
St. Truiden
|
- |
Union St. Gilloise
|
1 - 2 | |||
zo 18:30
|
Standard Luik
|
- |
Beerschot VA
|
1 - 1 | |||
Djukanovic | Osei Bonsu | ||||||
zo 19:15
|
Charleroi
|
- |
KV Kortrijk
|
2 - 1 | |||
Ligue 1 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Paris Saint-Germain
|
- |
Montpellier HSC
|
4 - 1 | |||
za 17:00
|
Olympique Lyon
|
- |
AS Monaco
|
1 - 2 | |||
Lacazette | Etondé | ||||||
za 19:00
|
Lille OSC
|
- |
Angers SCO
|
3 - 0 | |||
za 21:00
|
AS Saint Etienne
|
- |
Le Havre
|
2 - 1 | |||
zo 15:00
|
RC Lens
|
- |
Stade Brest 29
|
2 - 0 | |||
zo 17:00
|
FC Nantes
|
- |
AJ Auxerre
|
1 - 1 | |||
OGC Nice
|
- |
Toulouse FC
|
2 - 1 | ||||
RC Strasbourg
|
- |
Stade Rennes
|
1 - 2 | ||||
zo 20:45
|
Olympique Marseille
|
- |
Stade de Reims
|
3 - 1 | |||
Premier League 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:00
|
Leicester City
|
1 - 1 |
Tottenham Hotspur
|
2 - 2 | 7 | ||
Ronde totaal: 40 (1.964e) | |||||||
Premier League 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 13:30
|
Brighton & Hove Albion
|
- |
Manchester United
|
2 - 2 | |||
za 16:00
|
Crystal Palace
|
- |
West Ham United
|
1 - 1 | |||
Benteke | Füllkrug | ||||||
Fulham
|
- |
Leicester City
|
2 - 1 | ||||
Manchester City
|
- |
Ipswich Town
|
5 - 1 | ||||
Southampton FC
|
- |
Nottingham Forest
|
1 - 1 | ||||
Tottenham Hotspur
|
- |
Everton
|
3 - 0 | ||||
za 18:30
|
Aston Villa
|
- |
Arsenal
|
2 - 3 | |||
zo 15:00
|
AFC Bournemouth
|
- |
Newcastle United
|
1 - 2 | |||
Wolverhampton W
|
- |
Chelsea
|
1 - 3 | ||||
zo 17:30
|
Liverpool
|
- |
Brentford
|
3 - 1 | |||
La Liga 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 19:00
|
Real Valladolid
|
1 - 0 |
Espanyol
|
1 - 1 | 2 | ||
ma 21:30
|
Villarreal CF
|
2 - 2 |
Atlético Madrid
|
2 - 2 | 10 | ||
Ronde totaal: 58 (11e) | |||||||
La Liga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
Celta de Vigo
|
- |
Valencia CF
|
2 - 1 | |||
Morgen 21:30
|
Sevilla FC
|
- |
Villarreal CF
|
2 - 2 | |||
za 17:00
|
CA Osasuna
|
- |
RCD Mallorca
|
1 - 1 | |||
za 19:00
|
FC Barcelona
|
- |
Athletic Bilbao
|
3 - 2 | |||
za 21:30
|
Espanyol
|
- |
Real Sociedad
|
1 - 1 | |||
Getafe CF
|
- |
Rayo Vallecano
|
1 - 2 | ||||
Mayoral | Palazon | ||||||
zo 17:00
|
Real Madrid
|
- |
Real Valladolid
|
3 - 1 | |||
zo 19:00
|
CD Leganes
|
- |
UD Las Palmas
|
1 - 1 | |||
zo 19:15
|
Deportivo Alavés
|
- |
Real Betis
|
0 - 1 | |||
zo 21:30
|
Atlético Madrid
|
- |
Girona FC
|
3 - 2 | |||
Serie A 1e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 18:30
|
Lecce
|
0 - 4 |
Atalanta
|
1 - 2 | 5 | ||
ma 20:45
|
Juventus
|
3 - 0 |
Como 1907
|
3 - 1 | 7 | ||
Ronde totaal: 42 (263e) | |||||||
Serie A 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:30
|
Parma
|
- |
AC Milan
|
2 - 2 | |||
Udinese
|
- |
Lazio Roma
|
1 - 1 | ||||
za 20:45
|
Internazionale
|
- |
Lecce
|
4 - 0 | |||
AC Monza
|
- |
Genoa
|
1 - 1 | ||||
zo 18:30
|
Fiorentina
|
- |
Venezia FC
|
3 - 1 | |||
Torino
|
- |
Atalanta
|
1 - 2 | ||||
zo 20:45
|
Napoli
|
- |
Bologna
|
2 - 1 | |||
Kvaratskhelia | Dallinga | ||||||
AS Roma
|
- |
Empoli
|
3 - 0 | ||||
Tweede Divisie 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
ACV
|
- |
Kon. HFC
|
3 - 2 | |||
Excelsior Maassluis
|
- |
Barendrecht
|
1 - 2 | ||||
GVVV
|
- |
Rijnsburgse Boys
|
3 - 2 | ||||
HHC Hardenberg
|
- |
Spakenburg
|
1 - 3 | ||||
Jong Almere City
|
- |
Scheveningen
|
2 - 1 | ||||
Noordwijk
|
Uitgesteld
-
|
Quick Boys
|
2 - 3 | ||||
Wendt | van Duijn, Levi | ||||||
RKAV Volendam
|
- |
Jong Sparta
|
2 - 2 | ||||
za 15:30
|
Katwijk
|
- |
AFC
|
3 - 1 | |||
zo 14:30
|
De Treffers
|
- |
ADO '20
|
2 - 1 | |||
Conference League 1e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 18:00
|
FC Noah
|
3 - 0 |
MFK Ruzomberok
|
2 - 1 | 5 | ||
Gisteren 18:45
|
Vitória SC
|
3 - 0 |
HŠK Zrinjski
|
2 - 1 | 5 | ||
Vandaag 18:00
|
FC Pjoenik Jerevan
|
1 - 0 |
NK Celje
|
2 - 0 | 7 | ||
FK Mlada Boleslav
|
2 - 2 |
Paksi SE
|
2 - 2 | 10 | |||
Legia Warschau
|
2 - 0 |
FC Drita
|
3 - 2 | 5 | |||
Vandaag 18:30
|
FK Panevèžys
|
0 - 3 |
The New Saints FC
|
2 - 1 | 0 | ||
Vandaag 19:00
|
BK Häcken
|
1 - 2 |
1.FC Heidenheim
|
3 - 2 | 2 | ||
Lindberg | Kaufmann | ||||||
Djurgårdens IF
|
1 - 0 |
NK Maribor
|
2 - 1 | 5 | |||
FC Kopenhagen
|
2 - 0 |
Kilmarnock
|
2 - 0 | 10 | |||
Omonia Nicosia
|
6 - 0 |
Zira FK
|
1 - 1 | 0 | |||
SK Brann
|
2 - 0 |
FC Astana
|
1 - 2 | 0 | |||
Vandaag 19:30
|
CFR Cluj
|
1 - 0 |
Pafos FC
|
2 - 2 | 0 | ||
Vandaag 20:00
|
Fiorentina
|
3 - 3 |
Puskás Akadémia
|
3 - 1 | 2 | ||
HNK Rijeka
|
1 - 1 |
Olimpija Ljubljana
|
2 - 1 | 2 | |||
Kryvbas Kryvy Rih
|
0 - 2 |
Real Betis
|
1 - 3 | 5 | |||
Vikingur Reykjavik
|
5 - 0 |
FC Santa Coloma
|
2 - 0 | 7 | |||
Vandaag 20:15
|
FK Partizan
|
0 - 1 |
KAA Gent
|
1 - 1 | 2 | ||
Vandaag 20:30
|
Wisla Krakow
|
1 - 6 |
Cercle Brugge
|
2 - 1 | 0 | ||
Starzynski | Denkey | ||||||
Vandaag 20:45
|
KÍ Klaksvík
|
2 - 2 |
HJK Helsinki
|
1 - 1 | 7 | ||
Saint Patricks Athletic
|
0 - 0 |
Istanbul Basaksehir
|
1 - 3 | 0 | |||
Vandaag 21:00
|
Lincoln Red Imps
|
2 - 1 |
Larne FC
|
2 - 2 | 2 | ||
Chelsea
|
2 - 0 |
Servette FC
|
4 - 0 | 7 | |||
FC Sankt Gallen
|
0 - 0 |
Trabzonspor
|
1 - 2 | 0 | |||
RC Lens
|
2 - 1 |
Panathinaikos
|
2 - 1 | 10 | |||
Ronde totaal: 93 (903e) | |||||||
Championship 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Sheffield Wednesday
|
- |
Leeds United AFC
|
2 - 2 | |||
za 13:30
|
Bristol City
|
- |
Coventry City
|
2 - 1 | |||
Hull City
|
- |
Millwall
|
3 - 1 | ||||
Queens Park Rangers
|
- |
Plymouth Argyle
|
2 - 1 | ||||
Dembele | Hardie | ||||||
za 16:00
|
Blackburn Rovers
|
- |
Oxford United FC
|
3 - 2 | |||
Middlesbrough
|
- |
Portsmouth FC
|
1 - 0 | ||||
Norwich City
|
- |
Sheffield United
|
1 - 2 | ||||
Preston North End
|
- |
Luton Town
|
0 - 0 | ||||
Stoke City
|
- |
West Bromwich Albion
|
1 - 2 | ||||
Sunderland AFC
|
- |
Burnley
|
2 - 3 | ||||
Watford FC
|
- |
Derby County
|
2 - 1 | ||||
zo 16:00
|
Swansea City
|
- |
Cardiff City
|
3 - 1 |