Voorspellingen gingernekje
Ben jij gingernekje? Log hier in om te voorspellen!
Eerste Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 20:00
|
Jong AZ
|
3 - 1 |
FC Dordrecht
|
- | |||
Jong PSV
|
0 - 2 |
Telstar
|
- | ||||
Ronde totaal: 13 (2.117e) | |||||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:30
|
Villarreal CF
|
4 - 3 |
Celta de Vigo
|
- | |||
di 19:00
|
RCD Mallorca
|
0 - 0 |
Sevilla FC
|
- | |||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:00
|
Galatasaray
|
0 - 1 |
BSC Young Boys
|
- | |||
RB Salzburg
|
1 - 1 |
Dinamo Kiev
|
- | ||||
Sparta Praag
|
2 - 0 |
Malmö FF
|
- | ||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:30
|
Rayo Vallecano
|
1 - 2 |
FC Barcelona
|
- | |||
wo 18:00
|
Real Betis
|
Uitgesteld
-
|
Getafe CF
|
- | |||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 18:45
|
FK Qarabag
|
0 - 2 |
Dinamo Zagreb
|
- | |||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 19:00
|
Athletic Bilbao
|
1 - 0 |
Valencia CF
|
- | |||
Real Valladolid
|
0 - 0 |
CD Leganes
|
- | ||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
2 - 0 |
FK Bodo/Glimt
|
- | |||
SK Slavia Praag
|
2 - 1 |
Lille OSC
|
- | ||||
Slovan Bratislava
|
3 - 2 |
FC Midtjylland
|
- | ||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 21:30
|
Atlético Madrid
|
0 - 0 |
Espanyol
|
- | |||
Real Sociedad
|
1 - 2 |
Deportivo Alavés
|
- | ||||
Gisteren 19:00
|
Girona FC
|
4 - 0 |
CA Osasuna
|
- | |||
Gisteren 21:30
|
UD Las Palmas
|
1 - 1 |
Real Madrid
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:00
|
RKC Waalwijk
|
- |
AZ
|
0 - 2 | |||
Eerste Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:00
|
ADO Den Haag
|
- |
Excelsior
|
- | |||
FC Dordrecht
|
- |
SC Cambuur
|
- | ||||
Helmond Sport
|
- |
VVV-Venlo
|
- | ||||
Jong Ajax
|
- |
FC Den Bosch
|
- | ||||
Jong FC Utrecht
|
- |
FC Emmen
|
- | ||||
MVV
|
- |
Jong PSV
|
- | ||||
Telstar
|
- |
Jong AZ
|
- | ||||
Vitesse
|
- |
FC Eindhoven
|
- | ||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:30
|
1.FC Union Berlin
|
- |
FC Sankt Pauli
|
- | |||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 13:30
|
Arsenal
|
- |
Brighton & Hove Albion
|
- | |||
Tweede Divisie 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:00
|
Kon. HFC
|
- |
Katwijk
|
- | |||
Morgen 14:30
|
Barendrecht
|
- |
ACV
|
- | |||
Noordwijk
|
- |
De Treffers
|
- | ||||
Scheveningen
|
- |
GVVV
|
- | ||||
Morgen 15:00
|
Jong Sparta
|
- |
HHC Hardenberg
|
- | |||
Quick Boys
|
- |
Jong Almere City
|
- | ||||
Rijnsburgse Boys
|
- |
RKAV Volendam
|
- | ||||
Spakenburg
|
- |
Excelsior Maassluis
|
- | ||||
AFC
|
- |
ADO '20
|
- | ||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 15:30
|
VfB Stuttgart
|
- |
1.FSV Mainz 05
|
- | |||
Eintracht Frankfurt
|
- |
1899 Hoffenheim
|
- | ||||
Werder Bremen
|
- |
Bor. Dortmund
|
- | ||||
VfL Bochum
|
- |
Bor. Mönchengladbach
|
- | ||||
Holstein Kiel
|
- |
Vfl Wolfsburg
|
- | ||||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:00
|
Brentford
|
- |
Southampton FC
|
- | |||
Everton
|
- |
AFC Bournemouth
|
- | ||||
Ipswich Town
|
- |
Fulham
|
- | ||||
Leicester City
|
- |
Aston Villa
|
- | ||||
Nottingham Forest
|
- |
Wolverhampton W
|
- | ||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:30
|
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
0 - 1 | |||
Eerste Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 16:30
|
FC Volendam
|
- |
TOP Oss
|
- | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 17:00
|
FC Barcelona
|
- |
Real Valladolid
|
- | |||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:30
|
Bayer 04 Leverkusen
|
- |
RB Leipzig
|
- | |||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:30
|
West Ham United
|
- |
Manchester City
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:45
|
Fortuna Sittard
|
- |
NEC Nijmegen
|
1 - 1 | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
Atlético Madrid
|
- | |||
Morgen 19:15
|
Espanyol
|
- |
Rayo Vallecano
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:00
|
SC Heerenveen
|
- |
NAC Breda
|
1 - 1 | |||
Morgen 21:00
|
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
2 - 1 | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:30
|
CD Leganes
|
- |
RCD Mallorca
|
- | |||
Valencia CF
|
- |
Villarreal CF
|
- | ||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
FC Utrecht
|
- |
FC Twente
|
0 - 3 | |||
zo 14:30
|
Feyenoord
|
Uitgesteld
-
|
Ajax
|
3 - 1 | |||
Gimenez | Berghuis | ||||||
PEC Zwolle
|
- |
Heracles Almelo
|
0 - 0 | ||||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Chelsea
|
- |
Crystal Palace
|
- | |||
Newcastle United
|
- |
Tottenham Hotspur
|
- | ||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
FC Augsburg
|
- | |||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
PSV
|
- |
Go Ahead Eagles
|
2 - 0 | |||
Eerste Divisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 16:45
|
Roda JC
|
- |
De Graafschap
|
- | |||
Premier League 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Manchester United
|
- |
Liverpool
|
- | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Deportivo Alavés
|
- |
UD Las Palmas
|
- | |||
CA Osasuna
|
- |
Celta de Vigo
|
- | ||||
Bundesliga 2e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:30
|
Bayern München
|
- |
SC Freiburg
|
- | |||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 19:00
|
Sevilla FC
|
- |
Girona FC
|
- | |||
zo 19:15
|
Getafe CF
|
- |
Real Sociedad
|
- | |||
zo 21:30
|
Real Madrid
|
- |
Real Betis
|
- |