Voorspellingen timmiebot
Ben jij timmiebot? Log hier in om te voorspellen!
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Oceanië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 00:00
|
Tonga
|
1 - 1 |
Samoa
|
- | |||
Nations League 2e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 18:00
|
Cyprus
(2)
|
- |
Kosovo
(2)
|
0 - 4 | |||
Nations League 2e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Israël
(2)
|
- |
Italië
(2)
|
0 - 1 | |||
Frankrijk
(2)
|
- |
België
(2)
|
2 - 0 | ||||
Nations League 2e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Noorwegen
(3)
|
- |
Oostenrijk
(3)
|
1 - 0 | |||
Slovenië
(3)
|
- |
Kazachstan
(3)
|
1 - 0 | ||||
Montenegro
(4)
|
- |
Wales
(4)
|
0 - 0 | ||||
Turkije
(4)
|
- |
IJsland
(4)
|
3 - 0 | ||||
Nations League 2e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 20:45
|
Roemenië
(2)
|
- |
Litouwen
(2)
|
2 - 0 | |||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:00
|
Noord-Korea
(A)
|
- |
Qatar
(A)
|
0 - 2 | |||
Indonesië
(C)
|
- |
Australië
(C)
|
0 - 2 | ||||
China
(C)
|
- |
Saoedi-Arabië
(C)
|
0 - 1 | ||||
Morgen 16:00
|
Kirgizië
(A)
|
- |
Oezbekistan
(A)
|
0 - 1 | |||
Oman
(B)
|
- |
Zuid-Korea
(B)
|
0 - 3 | ||||
Palestina
(B)
|
- |
Jordanië
(B)
|
0 - 2 | ||||
Nations League 2e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
Letland
(4)
|
- |
Faröer Eilanden
(4)
|
1 - 0 | |||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
VAE
(A)
|
- |
Iran
(A)
|
0 - 1 | |||
Bahrein
(C)
|
- |
Japan
(C)
|
0 - 4 | ||||
Morgen 20:00
|
Koeweit
(B)
|
- |
Irak
(B)
|
0 - 1 | |||
Nations League 2e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Nederland
(3)
|
- |
Duitsland
(3)
|
2 - 1 | |||
Hongarije
(3)
|
- |
Bosnië-Herzegovina
(3)
|
1 - 0 | ||||
Nations League 2e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Tsjechië
(1)
|
- |
Oekraïne
(1)
|
1 - 2 | |||
Albanië
(1)
|
- |
Georgië
(1)
|
0 - 1 | ||||
Engeland
(2)
|
- |
Finland
(2)
|
2 - 0 | ||||
Ierland
(2)
|
- |
Griekenland
(2)
|
1 - 0 | ||||
Nations League 2e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Noord Macedonië
(4)
|
- |
Armenië
(4)
|
0 - 1 | |||
Nations League 2e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 20:45
|
Andorra
(2)
|
- |
Malta
(2)
|
0 - 0 | |||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 22:30
|
Colombia
|
- |
Argentinië
|
0 - 1 | |||
Morgen 23:00
|
Chili
|
- |
Bolivia
|
0 - 0 | |||
Ecuador
|
- |
Peru
|
2 - 0 | ||||
wo 00:00
|
Venezuela
|
- |
Uruguay
|
1 - 2 | |||
wo 02:30
|
Paraguay
|
- |
Brazilië
|
0 - 3 | |||
Eerste Divisie 6e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
De Graafschap
|
- |
Helmond Sport
|
2 - 0 | |||
Excelsior
|
- |
Telstar
|
2 - 0 | ||||
FC Den Bosch
|
- |
ADO Den Haag
|
2 - 0 | ||||
FC Eindhoven
|
- |
FC Dordrecht
|
2 - 0 | ||||
FC Emmen
|
- |
Roda JC
|
2 - 0 | ||||
Jong AZ
|
- |
Vitesse
|
0 - 2 | ||||
Geen score | de Regt | ||||||
MVV
|
- |
FC Volendam
|
0 - 2 | ||||
SC Cambuur
|
- |
Jong Ajax
|
2 - 0 | ||||
TOP Oss
|
- |
Jong PSV
|
0 - 2 | ||||
VVV-Venlo
|
- |
Jong FC Utrecht
|
0 - 0 | ||||
Derde Divisie A 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
TEC
|
1 - 0 | |||
Tweede Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
Kon. HFC
|
- |
AFC
|
1 - 0 | |||
Derde Divisie A 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
DOVO
|
- |
DVS '33
|
2 - 0 | |||
Excelsior'31
|
- |
USV Hercules
|
1 - 0 | ||||
Baan | Geen score | ||||||
Harkemase Boys
|
- |
IJsselmeervogels
|
1 - 2 | ||||
SC Genemuiden
|
- |
SV Huizen
|
0 - 1 | ||||
Derde Divisie B 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
FC Lisse
|
- |
VV Smitshoek
|
0 - 1 | |||
Goes
|
- |
ASWH
|
0 - 0 | ||||
HSV Hoek
|
- |
Kozakken Boys
|
4 - 0 | ||||
FC 's-Gravenzande
|
- |
OJC Rosmalen
|
0 - 1 | ||||
Geen score | Raijmaekers | ||||||
SteDoCo
|
- |
Kloetinge
|
0 - 0 | ||||
Tweede Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
Barendrecht
|
- |
ADO '20
|
0 - 0 | |||
Noordwijk
|
- |
GVVV
|
0 - 0 | ||||
Scheveningen
|
- |
HHC Hardenberg
|
0 - 1 | ||||
Geen score | Grevink | ||||||
Derde Divisie A 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:45
|
Ajax (amateurs)
|
- |
SV Urk
|
0 - 1 | |||
za 15:00
|
Sparta Nijkerk
|
- |
HBC
|
0 - 1 | |||
Sportlust '46
|
- |
Rohda Raalte
|
2 - 0 | ||||
Tweede Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
Jong Sparta
|
- |
ACV
|
1 - 0 | |||
Quick Boys
|
- |
RKAV Volendam
|
1 - 0 | ||||
Rijnsburgse Boys
|
- |
Excelsior Maassluis
|
1 - 0 | ||||
Spakenburg
|
- |
Katwijk
|
2 - 0 | ||||
za 15:45
|
Jong Almere City
|
- |
De Treffers
|
0 - 1 | |||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Twente
|
- |
PEC Zwolle
|
2 - 0 | |||
Lammers | Geen score | ||||||
PSV
|
- |
NEC Nijmegen
|
3 - 0 | ||||
Derde Divisie A 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
HSC '21
|
- |
vv Eemdijk
|
0 - 1 | |||
Derde Divisie B 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Blauw Geel '38
|
- |
FC Rijnvogels
|
1 - 0 | |||
Meerssen
|
- |
S.V. TOGB
|
0 - 1 | ||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
FC Groningen
|
- |
Feyenoord
|
0 - 4 | |||
za 20:00
|
NAC Breda
|
- |
Fortuna Sittard
|
0 - 2 | |||
za 21:00
|
AZ
|
- |
SC Heerenveen
|
3 - 0 | |||
zo 12:15
|
Sparta Rotterdam
|
- |
Go Ahead Eagles
|
2 - 2 | |||
Derde Divisie B 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:00
|
Gemert
|
- |
VVSB
|
0 - 1 | |||
Quick Den Haag
|
- |
UNA
|
0 - 1 | ||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 14:30
|
Ajax
|
- |
FC Utrecht
|
2 - 1 | |||
Willem II
|
- |
RKC Waalwijk
|
1 - 0 | ||||
zo 16:45
|
Heracles Almelo
|
- |
Almere City FC
|
1 - 0 |