Voorspellingen EK Eindbaas
Ben jij EK Eindbaas? Log hier in om te voorspellen!
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Oceanië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vandaag 00:00
|
Tonga
|
1 - 1 |
Samoa
|
- | |||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Azië |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:00
|
Noord-Korea
(A)
|
- |
Qatar
(A)
|
||||
Indonesië
(C)
|
- |
Australië
(C)
|
|||||
China
(C)
|
- |
Saoedi-Arabië
(C)
|
|||||
Morgen 16:00
|
Kirgizië
(A)
|
- |
Oezbekistan
(A)
|
||||
Oman
(B)
|
- |
Zuid-Korea
(B)
|
|||||
Palestina
(B)
|
- |
Jordanië
(B)
|
|||||
Morgen 18:00
|
VAE
(A)
|
- |
Iran
(A)
|
||||
Bahrein
(C)
|
- |
Japan
(C)
|
|||||
Morgen 20:00
|
Koeweit
(B)
|
- |
Irak
(B)
|
||||
WK Kwalificatie 2026 12e ronde - Zuid-Amerika |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 22:30
|
Colombia
|
- |
Argentinië
|
||||
Morgen 23:00
|
Chili
|
- |
Bolivia
|
||||
Ecuador
|
- |
Peru
|
|||||
wo 00:00
|
Venezuela
|
- |
Uruguay
|
||||
wo 02:30
|
Paraguay
|
- |
Brazilië
|
||||
Derde Divisie A 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
RKVV DEM
|
- |
TEC
|
||||
Tweede Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:00
|
Kon. HFC
|
- |
AFC
|
||||
Derde Divisie A 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
DOVO
|
- |
DVS '33
|
||||
Excelsior'31
|
- |
USV Hercules
|
|||||
Harkemase Boys
|
- |
IJsselmeervogels
|
|||||
SC Genemuiden
|
- |
SV Huizen
|
|||||
Tweede Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:30
|
Barendrecht
|
- |
ADO '20
|
||||
Noordwijk
|
- |
GVVV
|
|||||
Scheveningen
|
- |
HHC Hardenberg
|
|||||
Derde Divisie A 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 14:45
|
Ajax (amateurs)
|
- |
SV Urk
|
||||
za 15:00
|
Sparta Nijkerk
|
- |
HBC
|
||||
Sportlust '46
|
- |
Rohda Raalte
|
|||||
Tweede Divisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
Jong Sparta
|
- |
ACV
|
||||
Quick Boys
|
- |
RKAV Volendam
|
|||||
Rijnsburgse Boys
|
- |
Excelsior Maassluis
|
|||||
Spakenburg
|
- |
Katwijk
|
|||||
za 15:45
|
Jong Almere City
|
- |
De Treffers
|
||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 16:30
|
FC Twente
|
- |
PEC Zwolle
|
||||
PSV
|
- |
NEC Nijmegen
|
|||||
Derde Divisie A 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
HSC '21
|
- |
vv Eemdijk
|
||||
Eredivisie 5e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
FC Groningen
|
- |
Feyenoord
|
||||
za 20:00
|
NAC Breda
|
- |
Fortuna Sittard
|
||||
za 21:00
|
AZ
|
- |
SC Heerenveen
|
||||
zo 12:15
|
Sparta Rotterdam
|
- |
Go Ahead Eagles
|
||||
zo 14:30
|
Ajax
|
Uitgesteld
-
|
FC Utrecht
|
||||
Willem II
|
- |
RKC Waalwijk
|
|||||
zo 16:45
|
Heracles Almelo
|
- |
Almere City FC
|