Voorspellingen fc baars🐟
Ben jij fc baars🐟? Log hier in om te voorspellen!
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gisteren 21:30
|
Villarreal CF
|
4 - 3 |
Celta de Vigo
|
- | |||
Vandaag 19:00
|
RCD Mallorca
|
- |
Sevilla FC
|
||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:00
|
Galatasaray
|
- |
BSC Young Boys
|
||||
RB Salzburg
|
- |
Dinamo Kiev
|
|||||
Sparta Praag
|
- |
Malmö FF
|
|||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 21:30
|
Rayo Vallecano
|
- |
FC Barcelona
|
||||
Morgen 18:00
|
Real Betis
|
Uitgesteld
-
|
Getafe CF
|
||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:00
|
KAA Gent
|
- |
FK Partizan
|
||||
Istanbul Basaksehir
|
- |
Saint Patricks Athletic
|
|||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 18:45
|
FK Qarabag
|
- |
Dinamo Zagreb
|
||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 19:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
Valencia CF
|
||||
Real Valladolid
|
- |
CD Leganes
|
|||||
Champions League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:00
|
Rode Ster Belgrado
|
- |
FK Bodo/Glimt
|
||||
SK Slavia Praag
|
- |
Lille OSC
|
|||||
Slovan Bratislava
|
- |
FC Midtjylland
|
|||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 21:30
|
Atlético Madrid
|
- |
Espanyol
|
||||
Real Sociedad
|
- |
Deportivo Alavés
|
|||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 16:00
|
FC Astana
|
- |
SK Brann
|
||||
do 18:00
|
Zira FK
|
- |
Omonia Nicosia
|
||||
HJK Helsinki
|
- |
KÍ Klaksvík
|
|||||
do 18:30
|
MFK Ruzomberok
|
- |
FC Noah
|
||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
IF Elfsborg
|
- |
Molde FK
|
||||
APOEL Nicosia FC
|
- |
FK RFS
|
|||||
FC Petrocub
|
- |
Ludogorets Razgrad
|
|||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
Girona FC
|
- |
CA Osasuna
|
||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 19:00
|
Paksi SE
|
- |
FK Mlada Boleslav
|
||||
Pafos FC
|
- |
CFR Cluj
|
|||||
Olimpija Ljubljana
|
- |
HNK Rijeka
|
|||||
Trabzonspor
|
- |
FC Sankt Gallen
|
|||||
do 19:30
|
The New Saints FC
|
- |
FK Panevèžys
|
||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:00
|
Besiktas
|
- |
FC Lugano
|
||||
RSC Anderlecht
|
- |
Dinamo Minsk
|
|||||
Ajax
|
- |
Jagiellonia Bialystok
|
|||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:00
|
HŠK Zrinjski
|
- |
Vitória SC
|
||||
Kilmarnock
|
- |
FC Kopenhagen
|
|||||
FC Santa Coloma
|
- |
Vikingur Reykjavik
|
|||||
Cercle Brugge
|
- |
Wisla Krakow
|
|||||
FC Drita
|
- |
Legia Warschau
|
|||||
Panathinaikos
|
- |
RC Lens
|
|||||
do 20:15
|
NK Celje
|
- |
FC Pjoenik Jerevan
|
||||
NK Maribor
|
- |
Djurgårdens IF
|
|||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:30
|
FCSB
|
- |
LASK Linz
|
||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:30
|
1.FC Heidenheim
|
- |
BK Häcken
|
||||
Servette FC
|
- |
Chelsea
|
|||||
Europa League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Heart of Midlothian
|
- |
Viktoria Plzen
|
||||
do 21:00
|
Shamrock Rovers
|
- |
PAOK Saloniki
|
||||
TSC Backa Topola
|
- |
Maccabi Tel Aviv
|
|||||
FK Borac Banja Luka
|
- |
Ferencvaros
|
|||||
Rapid Wien
|
- |
Sporting Braga
|
|||||
Conference League 2e ronde - Play-offs |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 21:00
|
Puskás Akadémia
|
- |
Fiorentina
|
||||
Real Betis
|
- |
Kryvbas Kryvy Rih
|
|||||
Larne FC
|
- |
Lincoln Red Imps
|
|||||
La Liga 3e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 21:30
|
UD Las Palmas
|
- |
Real Madrid
|
||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:00
|
RKC Waalwijk
|
- |
AZ
|
||||
za 16:30
|
Almere City FC
|
- |
FC Groningen
|
||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 17:00
|
FC Barcelona
|
- |
Real Valladolid
|
||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:45
|
Fortuna Sittard
|
- |
NEC Nijmegen
|
||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 19:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
Atlético Madrid
|
||||
za 19:15
|
Espanyol
|
- |
Rayo Vallecano
|
||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:00
|
SC Heerenveen
|
- |
NAC Breda
|
||||
za 21:00
|
Willem II
|
- |
Sparta Rotterdam
|
||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 21:30
|
CD Leganes
|
- |
RCD Mallorca
|
||||
Valencia CF
|
- |
Villarreal CF
|
|||||
Eredivisie 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 12:15
|
FC Utrecht
|
- |
FC Twente
|
||||
zo 14:30
|
Feyenoord
|
- |
Ajax
|
||||
PEC Zwolle
|
- |
Heracles Almelo
|
|||||
zo 16:45
|
PSV
|
- |
Go Ahead Eagles
|
||||
La Liga 4e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 17:00
|
Deportivo Alavés
|
- |
UD Las Palmas
|
||||
CA Osasuna
|
- |
Celta de Vigo
|
|||||
zo 19:00
|
Sevilla FC
|
- |
Girona FC
|
||||
zo 19:15
|
Getafe CF
|
- |
Real Sociedad
|
||||
zo 21:30
|
Real Madrid
|
- |
Real Betis
|