Voorspellingen Yrb_16
Ben jij Yrb_16? Log hier in om te voorspellen!
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1-6 18:00
|
Polen
(4)
|
2 - 1 |
Wales
(4)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
2-6 18:00
|
Cyprus
(2)
|
0 - 2 |
Kosovo
(2)
|
- | |||
Bulgarije
(4)
|
1 - 1 |
Noord Macedonië
(4)
|
- | ||||
Georgië
(4)
|
4 - 0 |
Gibraltar
(4)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
2-6 18:00
|
Estland
(2)
|
2 - 0 |
San Marino
(2)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
2-6 20:45
|
Spanje
(2)
|
1 - 1 |
Portugal
(2)
|
- | |||
Tsjechië
(2)
|
2 - 1 |
Zwitserland
(2)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
2-6 20:45
|
Israël
(2)
|
2 - 2 |
IJsland
(2)
|
- | |||
Slovenië
(4)
|
0 - 2 |
Zweden
(4)
|
- | ||||
Servië
(4)
|
0 - 1 |
Noorwegen
(4)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
2-6 20:45
|
Noord Ierland
(2)
|
0 - 1 |
Griekenland
(2)
|
- | |||
3-6 16:00
|
Kazachstan
(3)
|
2 - 0 |
Azerbeidzjan
(3)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
3-6 18:00
|
Letland
(1)
|
3 - 0 |
Andorra
(1)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
3-6 20:45
|
Frankrijk
(1)
|
1 - 2 |
Denemarken
(1)
|
- | |||
Kroatië
(1)
|
0 - 3 |
Oostenrijk
(1)
|
- | ||||
België
(4)
|
1 - 4 |
Nederland
(4)
|
- | ||||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
3-6 20:45
|
Wit Rusland
(3)
|
0 - 1 |
Slowakije
(3)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
3-6 20:45
|
Liechtenstein
(1)
|
0 - 2 |
Moldavië
(1)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
4-6 15:00
|
Armenië
(1)
|
1 - 0 |
Ierland
(1)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
4-6 18:00
|
Hongarije
(3)
|
1 - 0 |
Engeland
(3)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
4-6 18:00
|
Finland
(3)
|
1 - 1 |
Bosnië-Herzegovina
(3)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
4-6 18:00
|
Litouwen
(1)
|
0 - 2 |
Luxemburg
(1)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
4-6 20:45
|
Italië
(3)
|
1 - 1 |
Duitsland
(3)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
4-6 20:45
|
Montenegro
(3)
|
2 - 0 |
Roemenië
(3)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
4-6 20:45
|
Turkije
(1)
|
4 - 0 |
Faröer Eilanden
(1)
|
- | |||
Nations League 1e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
21-9 20:45
|
Schotland
(1)
|
3 - 0 |
Oekraïne
(1)
|
2 - 2 | 0 | ||
Ronde totaal: 0 (1.570e) |