Voorspellingen madurubo
Ben jij madurubo? Log hier in om te voorspellen!
Nations League 2e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 18:00
|
Letland
(1)
|
1 - 0 |
Liechtenstein
(1)
|
- | |||
Nations League 2e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:45
|
Kroatië
(1)
|
1 - 1 |
Frankrijk
(1)
|
- | |||
Oostenrijk
(1)
|
1 - 2 |
Denemarken
(1)
|
- | ||||
Nations League 2e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:45
|
IJsland
(2)
|
1 - 1 |
Albanië
(2)
|
- | |||
Nations League 2e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:45
|
Slowakije
(3)
|
0 - 1 |
Kazachstan
(3)
|
- | |||
Wit Rusland
(3)
|
0 - 0 |
Azerbeidzjan
(3)
|
- | ||||
Nations League 2e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 20:45
|
Andorra
(1)
|
0 - 0 |
Moldavië
(1)
|
- | |||
Nations League 2e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 18:00
|
Finland
(3)
|
2 - 0 |
Montenegro
(3)
|
2 - 1 | 7 | ||
Nations League 2e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 20:45
|
Italië
(3)
|
2 - 1 |
Hongarije
(3)
|
3 - 2 | 5 | ||
Duitsland
(3)
|
1 - 1 |
Engeland
(3)
|
3 - 2 | 0 | |||
Nations League 2e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 20:45
|
Bosnië-Herzegovina
(3)
|
1 - 0 |
Roemenië
(3)
|
1 - 0 | 10 | ||
Nations League 2e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 20:45
|
Litouwen
(1)
|
0 - 6 |
Turkije
(1)
|
1 - 3 | 5 | ||
Faröer Eilanden
(1)
|
0 - 1 |
Luxemburg
(1)
|
0 - 1 | 10 | |||
Nations League 2e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 20:45
|
België
(4)
|
6 - 1 |
Polen
(4)
|
3 - 2 | 5 | ||
Wales
(4)
|
1 - 2 |
Nederland
(4)
|
1 - 3 | 7 | |||
Nations League 2e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 20:45
|
Ierland
(1)
|
0 - 1 |
Oekraïne
(1)
|
1 - 3 | 5 | ||
Schotland
(1)
|
2 - 0 |
Armenië
(1)
|
2 - 0 | 10 | |||
Ronde totaal: 95 (979e) | |||||||
Nations League 3e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Zwitserland
(2)
|
0 - 1 |
Spanje
(2)
|
2 - 2 | 0 | ||
Portugal
(2)
|
2 - 0 |
Tsjechië
(2)
|
2 - 3 | 2 | |||
Nations League 3e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Zweden
(4)
|
0 - 1 |
Servië
(4)
|
1 - 0 | 0 | ||
Noorwegen
(4)
|
0 - 0 |
Slovenië
(4)
|
2 - 1 | 0 | |||
Nations League 3e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Kosovo
(2)
|
3 - 2 |
Noord Ierland
(2)
|
1 - 2 | 2 | ||
Griekenland
(2)
|
3 - 0 |
Cyprus
(2)
|
2 - 0 | 7 | |||
Gibraltar
(4)
|
1 - 1 |
Bulgarije
(4)
|
1 - 2 | 2 | |||
Noord Macedonië
(4)
|
0 - 3 |
Georgië
(4)
|
2 - 2 | 0 | |||
Nations League 3e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 20:45
|
Malta
(2)
|
1 - 2 |
Estland
(2)
|
1 - 2 | 10 | ||
Nations League 3e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 18:00
|
Azerbeidzjan
(3)
|
0 - 1 |
Slowakije
(3)
|
1 - 2 | 5 | ||
Nations League 3e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 18:00
|
Moldavië
(1)
|
2 - 4 |
Letland
(1)
|
2 - 1 | 2 | ||
Nations League 3e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Oostenrijk
(1)
|
1 - 1 |
Frankrijk
(1)
|
1 - 2 | 2 | ||
Denemarken
(1)
|
0 - 1 |
Kroatië
(1)
|
2 - 2 | 0 | |||
Nations League 3e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Albanië
(2)
|
1 - 2 |
Israël
(2)
|
1 - 2 | 10 | ||
Nations League 3e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Wit Rusland
(3)
|
1 - 1 |
Kazachstan
(3)
|
2 - 3 | 0 | ||
Nations League 3e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
vr 20:45
|
Andorra
(1)
|
2 - 1 |
Liechtenstein
(1)
|
1 - 0 | 5 | ||
Nations League 3e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 15:00
|
Oekraïne
(1)
|
3 - 0 |
Armenië
(1)
|
3 - 1 | 7 | ||
za 18:00
|
Ierland
(1)
|
3 - 0 |
Schotland
(1)
|
1 - 0 | 7 | ||
Nations League 3e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 18:00
|
Faröer Eilanden
(1)
|
2 - 1 |
Litouwen
(1)
|
0 - 1 | 2 | ||
Nations League 3e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Engeland
(3)
|
0 - 0 |
Italië
(3)
|
2 - 2 | 7 | ||
Hongarije
(3)
|
1 - 1 |
Duitsland
(3)
|
1 - 3 | 2 | |||
Wales
(4)
|
1 - 1 |
België
(4)
|
0 - 3 | 0 | |||
Nederland
(4)
|
2 - 2 |
Polen
(4)
|
2 - 1 | 2 | |||
Nations League 3e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Montenegro
(3)
|
1 - 1 |
Bosnië-Herzegovina
(3)
|
1 - 2 | 2 | ||
Roemenië
(3)
|
1 - 0 |
Finland
(3)
|
2 - 3 | 0 | |||
Nations League 3e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
za 20:45
|
Luxemburg
(1)
|
0 - 2 |
Turkije
(1)
|
1 - 3 | 5 | ||
Ronde totaal: 81 (734e) | |||||||
Nations League 4e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 15:00
|
Noord Ierland
(2)
|
2 - 2 |
Cyprus
(2)
|
1 - 0 | 0 | ||
Nations League 4e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Noorwegen
(4)
|
3 - 2 |
Zweden
(4)
|
1 - 2 | 2 | ||
Nations League 4e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 18:00
|
Georgië
(4)
|
0 - 0 |
Bulgarije
(4)
|
1 - 1 | 7 | ||
Noord Macedonië
(4)
|
4 - 0 |
Gibraltar
(4)
|
1 - 0 | 7 | |||
Nations League 4e ronde - League A |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Spanje
(2)
|
2 - 0 |
Tsjechië
(2)
|
- | |||
Zwitserland
(2)
|
1 - 0 |
Portugal
(2)
|
1 - 3 | 2 | |||
Nations League 4e ronde - League B |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Slovenië
(4)
|
2 - 2 |
Servië
(4)
|
1 - 1 | 7 | ||
Nations League 4e ronde - League C |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Griekenland
(2)
|
2 - 0 |
Kosovo
(2)
|
2 - 0 | 10 | ||
Nations League 4e ronde - League D |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
zo 20:45
|
Malta
(2)
|
1 - 0 |
San Marino
(2)
|
0 - 1 | 0 | ||
Ronde totaal: 69 (1.192e) |