Voetbalpoules.nl
The best Dutch football pool!

Login

Matches

Date Home team Away team Result

Eerste Divisie 18e ronde

30 Jan
20:00
Roda JC PEC Zwolle 1 - 2

Eerste Divisie 22e ronde

30 Jan
20:00
Jong FC Utrecht De Graafschap 1 - 1
30 Jan
20:00
Jong PSV Willem II 3 - 2

FA Cup 4th round - 4th round

30 Jan
20:45
Derby County West Ham United 0 - 2
1st goal Geen score Bowen

Serie A 20e ronde

30 Jan
20:45
Udinese Hellas Verona 1 - 1

Primera Division 19e ronde

30 Jan
21:00
Villarreal CF Rayo Vallecano 0 - 1

DFB-Pokal 3rd round - Round of 16

31 Jan
18:00
SC Paderborn 07 VfB Stuttgart 1 - 2
31 Jan
20:45
1.FC Union Berlin Vfl Wolfsburg 2 - 1

FA Cup 4th round - 4th round (replays)

31 Jan
20:45
Birmingham City Blackburn Rovers 0 - 0
(0 - 1)

DFB-Pokal 3rd round - Round of 16

1 Feb
18:00
RB Leipzig 1899 Hoffenheim 3 - 1

Jupiler Pro League 22e ronde

1 Feb
18:45
KAS Eupen KRC Genk 1 - 1

Ligue 1 21e ronde

1 Feb
19:00
Angers SCO AC Ajaccio 1 - 2
1 Feb
19:00
FC Nantes Olympique Marseille 0 - 2
1 Feb
19:00
Lille OSC Clermont Foot 0 - 0
1st goal Geen score Geen score
1 Feb
19:00
Stade de Reims FC Lorient 4 - 2
1 Feb
19:00
Toulouse FC Estac Troyes 4 - 1

Eredivisie 17e ronde

1 Feb
20:00
RKC Waalwijk Go Ahead Eagles 3 - 1

DFB-Pokal 3rd round - Round of 16

1 Feb
20:45
1.FSV Mainz 05 Bayern München 0 - 4

Ligue 1 21e ronde

1 Feb
21:00
AS Monaco AJ Auxerre 3 - 2
1 Feb
21:00
Montpellier HSC Paris Saint-Germain 1 - 3
1 Feb
21:00
Olympique Lyon Stade Brest 29 0 - 0
1 Feb
21:00
RC Lens OGC Nice 0 - 1
1 Feb
21:00
Stade Rennes RC Strasbourg 3 - 0

Primera Division 17e ronde

1 Feb
21:00
Real Betis FC Barcelona 1 - 2
Yesterday
21:00
Real Madrid Valencia 2 - 0

Eredivisie 20e ronde

Today
20:00
Fortuna Sittard Sparta Rotterdam -

Eerste Divisie 23e ronde

Today
20:00
ADO Den Haag NAC Breda -
Today
20:00
Almere City FC Jong PSV -
Today
20:00
De Graafschap Telstar -
Today
20:00
FC Dordrecht FC Eindhoven -
Today
20:00
Heracles Almelo Jong FC Utrecht -
Today
20:00
TOP Oss FC Den Bosch -
Today
20:00
Willem II Helmond Sport -
Today
20:00
Jong AZ VVV-Venlo -

Bundesliga 19e ronde

Today
20:30
FC Augsburg Bayer 04 Leverkusen -

Jupiler Pro League 24e ronde

Today
20:45
KV Oostende RSC Anderlecht -

Premier League 22e ronde

Today
21:00
Chelsea Fulham -

Primera Division 20e ronde

Today
21:00
Athletic Bilbao Cádiz -

Premier League 22e ronde

Tomorrow
13:30
Everton Arsenal -

Primera Division 20e ronde

Tomorrow
14:00
Espanyol Osasuna -

Second Division (NL) 21e ronde

Tomorrow
14:00
Katwijk Quick Boys -

Derde divisie (za) 21e ronde

Tomorrow
14:30
Staphorst DOVO -
Tomorrow
14:30
FC Rijnvogels Sportlust '46 -
Tomorrow
14:30
Barendrecht Sparta Nijkerk -
Tomorrow
14:30
GVVV SteDoCo -
Tomorrow
14:30
Excelsior'31 HSV Hoek -
Tomorrow
14:30
Harkemase Boys Ter Leede -
Tomorrow
14:30
RKAV Volendam ACV -

Second Division (NL) 21e ronde

Tomorrow
14:30
HHC Hardenberg OFC -
Tomorrow
14:30
FC Lisse Spakenburg -

Derde divisie (za) 21e ronde

Tomorrow
15:00
SV Urk ASWH -
Tomorrow
15:00
DVS '33 VVOG -

Serie A 21e ronde

Tomorrow
15:00
US Cremonese Lecce -

Second Division (NL) 21e ronde

Tomorrow
15:00
Rijnsburgse Boys AFC -
Tomorrow
15:00
Kozakken Boys Jong FC Volendam -
Tomorrow
15:00
IJsselmeervogels Excelsior Maassluis -

Bundesliga 19e ronde

Tomorrow
15:30
1.FC Köln RB Leipzig -
Tomorrow
15:30
Bor. Dortmund SC Freiburg -
Tomorrow
15:30
1.FC Union Berlin 1.FSV Mainz 05 -
Tomorrow
15:30
VfL Bochum 1899 Hoffenheim -
Tomorrow
15:30
Eintracht Frankfurt Hertha BSC -

Second Division (NL) 21e ronde

Tomorrow
15:30
Kon. HFC Scheveningen -

Jupiler Pro League 24e ronde

Tomorrow
16:00
Cercle Brugge Standard Luik -

Premier League 22e ronde

Tomorrow
16:00
Aston Villa Leicester City -
Tomorrow
16:00
Brentford Southampton FC -
Tomorrow
16:00
Brighton & Hove Albion AFC Bournemouth -
Tomorrow
16:00
Manchester United Crystal Palace -
Tomorrow
16:00
Wolverhampton W Liverpool -

Primera Division 20e ronde

Tomorrow
16:15
Elche CF Villarreal CF -

Ligue 1 22e ronde

Tomorrow
17:00
Paris Saint-Germain Toulouse FC -

Second Division (NL) 21e ronde

Tomorrow
17:00
Jong Sparta Noordwijk -

Serie A 21e ronde

Tomorrow
18:00
AS Roma Empoli -

Second Division (NL) 21e ronde

Tomorrow
18:00
TEC De Treffers -

Jupiler Pro League 24e ronde

Tomorrow
18:15
RFC Seraing OH Leuven -
Tomorrow
18:15
KAS Eupen KVC Westerlo -

Bundesliga 19e ronde

Tomorrow
18:30
Bor. Mönchengladbach FC Schalke '04 -

Premier League 22e ronde

Tomorrow
18:30
Newcastle United West Ham United -

Primera Division 20e ronde

Tomorrow
18:30
Atletico Madrid Getafe CF -

Eredivisie 20e ronde

Tomorrow
18:45
FC Volendam AZ -

Ligue 1 22e ronde

Tomorrow
19:00
Estac Troyes Olympique Lyon -

Eredivisie 20e ronde

Tomorrow
20:00
FC Utrecht SC Heerenveen -
Tomorrow
20:00
FC Emmen Vitesse -

Jupiler Pro League 24e ronde

Tomorrow
20:45
St. Truiden KV Kortrijk -

Serie A 21e ronde

Tomorrow
20:45
Sassuolo Atalanta -

Eredivisie 20e ronde

Tomorrow
21:00
Excelsior RKC Waalwijk -

Ligue 1 22e ronde

Tomorrow
21:00
Stade Rennes Lille OSC -

Primera Division 20e ronde

Tomorrow
21:00
Real Betis Celta de Vigo -

Eredivisie 20e ronde

5 Feb
12:15
SC Cambuur Ajax -

Eerste Divisie 23e ronde

5 Feb
12:15
Roda JC MVV -

Serie A 21e ronde

5 Feb
12:30
Spezia Calcio Napoli -

Ligue 1 22e ronde

5 Feb
13:00
Clermont Foot AS Monaco -

Jupiler Pro League 24e ronde

5 Feb
13:30
Royal Antwerp FC Club Brugge -

Derde divisie (zo) 21e ronde

5 Feb
14:00
JOS Watergraafsmeer GVV Unitas -
5 Feb
14:00
Quick Den Haag vv Baronie -
5 Feb
14:00
UDI'19/CSU Gemert -
5 Feb
14:00
USV Hercules S.V. TOGB -
5 Feb
14:00
ADO '20 OJC Rosmalen -
5 Feb
14:00
OSS '20 RKVV DEM -

Primera Division 20e ronde

5 Feb
14:00
Real Mallorca Real Madrid -

Eredivisie 20e ronde

5 Feb
14:30
Feyenoord PSV -
5 Feb
14:30
Go Ahead Eagles NEC Nijmegen -

Derde divisie (zo) 21e ronde

5 Feb
14:30
UNA Blauw Geel '38 -
5 Feb
14:30
RKSV Groene Ster VVSB -
5 Feb
14:30
HSC '21 Dongen VV -

Ligue 1 22e ronde

5 Feb
15:00
AC Ajaccio FC Nantes -
5 Feb
15:00
AJ Auxerre Stade de Reims -
5 Feb
15:00
FC Lorient Angers SCO -
5 Feb
15:00
RC Strasbourg Montpellier HSC -

Premier League 22e ronde

5 Feb
15:00
Nottingham Forest Leeds United AFC -

Serie A 21e ronde

5 Feb
15:00
Torino Udinese -

Bundesliga 19e ronde

5 Feb
15:30
VfB Stuttgart Werder Bremen -

Jupiler Pro League 24e ronde

5 Feb
16:00
KV Mechelen Charleroi -

Primera Division 20e ronde

5 Feb
16:15
Girona FC Valencia -

Eredivisie 20e ronde

5 Feb
16:45
FC Groningen FC Twente -

Ligue 1 22e ronde

5 Feb
17:05
Stade Brest 29 RC Lens -

Bundesliga 19e ronde

5 Feb
17:30
Vfl Wolfsburg Bayern München -

Premier League 22e ronde

5 Feb
17:30
Tottenham Hotspur Manchester City -

Serie A 21e ronde

5 Feb
18:00
Fiorentina Bologna -

Jupiler Pro League 24e ronde

5 Feb
18:30
KAA Gent KRC Genk -

Primera Division 20e ronde

5 Feb
18:30
Real Sociedad Real Valladolid -

Jupiler Pro League 24e ronde

5 Feb
19:15
Union St. Gilloise Zulte-Waregem -

Ligue 1 22e ronde

5 Feb
20:45
Olympique Marseille OGC Nice -

Serie A 21e ronde

5 Feb
20:45
Internazionale AC Milan -

Primera Division 20e ronde

5 Feb
21:00
FC Barcelona Sevilla -

Statistics

Competition Matches Goals
Bundesliga 9 0
Derde divisie (za) 9 0
Derde divisie (zo) 9 0
DFB-Pokal 4 14
Eerste Divisie 12 10
Eredivisie 10 4
FA Cup 2 2
Jupiler Pro League 10 2
Ligue 1 20 29
Premier League 10 0
Primera Division 12 6
Serie A 8 2
Second Division (NL) 9 0